Hotel Ferdynand Principe ****

Czterogwiazdkowy, luksusowy Obiekt Ferdynand Principie****, oprócz wyjątkowych warunków, jakie oferuje swoim Gościom, posiada również niezwykle dogodną lokalizację w centrum miasta. Goście obiektu w bardzo łatwy sposób mogą korzystać ze wszystkich dostępnych środków komunikacji. Umożliwia to bezpośrednie sąsiedztwo dworca kolejowego PKP i dworca autobusowego PKS, postoju TAXI oraz przystanku komunikacji miejskiej, z którego można dojechać na Lotnisko w Jasionce. Korzyści wynikające z położenia w komunikacyjnym centrum Rzeszowa uzupełnia fakt, że w najbliższej okolicy obiektu znaleźć można: restauracje, kluby, centra handlowe, kina, teatry, galerie i muzea. Centralnie położony obiekt to idealne miejsce na nocleg w Rzeszowie dla osób, które podróżują zarówno służbowo, jak i prywatnie.

Dzięki centralnej lokalizacji obiekt znajduje się w bliskiej odległości od najważniejszych miejsc związanych z turystyką, rozrywką i biznesem.

Obiekt to miejsce, które tworzą wnętrza ale przede wszystkim ludzie, którzy w nim pracują. Recepcja obiektu całodobowo dba o komfort pobytu Gości. Doświadczeni Pracownicy zadbają, by czas spędzony w Rzeszowie był niezwykły. Oferujemy serdeczną atmosferę oraz troskę o każdy szczegół pobytu. Dla nas każdy Gość jest wyjątkowy.

Zobacz Fotogaleria / Video

Hotel z zewnątrz:

Recepcja: