Konferencje

Centrum konferencyjno-szkoleniowe

Hotel Ferdynand Principe**** to idealne miejsce do organizacji szkoleń, konferencji i wszelkiego rodzaju eventów. Dysponujemy salą o pow. 200 m2 z możliwością wydzielenia trzech odrębnych, niezależnych sali konferencyjnych (A B C). Znając obecne oczekiwania, wyposażyliśmy sale w najnowszej generacji sprzęt audio i video. Część konferencyjno-szkoleniowa obiektu dodatkowo wyposażona jest w system do zarządzania agendami spotkań, co znacznie podnosi prestiż i stanowi wygodę dla wszystkich uczestników. 
 

Możliwość dowolnego aranżowania powierzchni czyni ją idealną na potrzeby eleganckich bankietów oraz innych wydarzeń, które wymagają indywidualnych ustaleń z naszymi gośćmi. Posiadamy bogatą ofertę gastronomiczną dopasowaną do potrzeb Klienta.

Dodatkowo w sąsiednim Best Western Plus Hotel Ferdynand *** dysponujemy budżetową salą konferencyjną (D) oraz pokojem biznesowym (E) z niezależnym dostępem bezpośrednio z ulicy idealnym na prowadzenie np. rekrutacji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Po godzinie 17:00 prosimy o kontakt telefoniczny na numer stacjonarny: +48 17 740 31 31

POBIERZ

Planogram

Kontakt

Katarzyna Banyś
Sales & Marketing Specialist

   +48 535 232 400
   katarzyna.banys@hotelferdynand.pl