Wesela

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Aby tak się stało ważne jest idealne zaplanowanie takiego dnia oraz dobór odpowiedniego miejsca. W Hotel Ferdynand Principe**** pomożemy w osiągnięciu tego wszystkiego. Nasi doradcy pomogą zaplanować ceremonię oraz przyjęcie weselne w najdrobniejszych szczegółach.

Doskonałe menu dostosowane indywidualnie, klimatyczne wnętrze, wyjątkowa lokalizacja w sercu Rzeszowa oraz wiele atrakcyjnych pakietów cenowych, czynią z Hotelu Ferdynand Principe**** wprost wymarzone miejsce na ten jeden, jedyny dzień.

W sezonie 2018/2019 nasi goście mogą również liczyć na specjalne dodatki promocyjne, jeśli zdecydują się na organizacje przyjęcia weselnego w Hotel Ferdynand Principe****. Przygotowaliśmy wyjątkowo atrakcyjną ofertę usług hotelowych dla gości weselnych, natomiast Młodej Parze oferujemy darmowy pobyt w jednym z naszych luksusowych pokoi wyposażonych w łóżko 180x200 z baldahimem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00, telefon: +48 17 852 72 66

POBIERZ

Oferta ślubna

Kontakt

Katarzyna Banyś
Sales & Marketing Specialist

   +48 535 232 400
   katarzyna.banys@hotelferdynand.pl